Реєстрація податкових накладних при постачанні підакцизних та імпортованих товарів

5

ПРОБЛЕМА

Чи підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкова накладна, виписана не імпортером, а наступним постачальником імпортованого товару, якщо сума податку на додану вартість становить менше 10 тис. грн.?

РІШЕННЯ

Так, підлягає реєстрації.

Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.

Наказом МДЗ від 14.01.2014 № 10 затверджено форму податкової накладної та Порядок її заповнення. У графі 4 податкової накладної вказується код товару згідно з УКТ ЗЕД. Графа 4 заповнюється у разі постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України на всіх етапах постачання таких товарів/послуг.

Тобто зазначені вимоги стосуються і виписки податкових накладних не тільки імпортерами товару, але і його наступними постачальниками на всіх етапах постачання аж до кінцевого споживача.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах