Заповнюємо реквізит «Дата оплати» у Додатку 2 до податкової накладної

6

ПРОБЛЕМА

Чи є обов’язковим реквізит «Дата оплати» у Додатку 2 до податкової накладної?

РІШЕННЯ

Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (Додаток 2 до податкової накладної) виписується постачальником товарів/послуг у разі здійснення коригування сум податкових зобов’язань з ПДВ відповідно до статті 192 Податкового кодексу України (ПК).

Порядок складання, реєстрації, зберігання розрахунку коригування аналогічний порядку, передбаченому для податкових накладних. Такі вимоги містить пункт 20 Порядку заповнення податкової накладної, затверджений наказом МДЗ від 14.01.2014 № 10.

Перелік обов’язкових реквізитів податкової накладної міститься у пункті 201.1 ПК. Серед них відсутній такий реквізит як «Дата оплати».

Отже, реквізит «Дата оплати» не є обов’язковим. Це поле заповнюється лише у випадку отримання оплати за товар/послугу. Якщо на дату виписки розрахунку коригування розрахунки не були проведені, поле «Дата оплати» заповнюється з прочерками.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах