Заповнення податкової накладної

3

ПРОБЛЕМА

У порядку заповнення податкової накладної сказано: «графа 5 — одиниця виміру товарів (робіт, послуг) — грн., шт., кг., м., см., м. куб., см. куб., л., послуга тощо; графа 6 — кількість (об’єм, обсяг) поставки товарів, виконання робіт, надання послуг». Якщо послуга — подача вагона, то як заповнити ці графи податкової накладної?

РІШЕННЯ

Відповідно до пункту 201.1 Податкового кодексу України (ПК) платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця (отримувача) у паперовому або в електронному вигляді, у якій зазначаються в окремих рядках, зокрема, опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг.

Згідно з пунктом 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом МДЗ від 14.01.2014 № 10, до розділу I податкової накладної вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, а саме: графа 3 ― номенклатура постачання товарів/послуг; графа 5 ― одиниця виміру товарів/послуг ― грн., шт., кг., м., см., м. куб., см. куб., л., послуга тощо; графа 6 ― кількість (об’єм, обсяг) поставки товарів, послуг.

Спеціальних правил щодо заповнення графи 6 у разі, якщо послуги не мають кількісних показників, а вимірюються лише у вартісному вираженні, немає.

Враховуючи зазначене, у випадку постачання послуг, що вимірюються лише у вартісному виразі, розділ І податкової накладної заповнюється у такому вигляді: графа 3 — номенклатура постачання товарів/послуг; графа 5 — «послуга», графа 6 — кількість наданих послуг.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах