Реєстрація розрахунку коригування у Єдиного реєстрі податкових накладних

3

ПРОБЛЕМА

Підприємство-постачальник не зареєструвало у Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної. Такий розрахунок зменшив його податкові зобов’язання. Як діяти підприємству?

РІШЕННЯ

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних затверджено постановою КМУ від 29.12.2010 № 1246. Відповідно до пункту 3 цього Порядку у разі складання розрахунку коригування до податкової накладної, що підлягає реєстрації, до Єдиного реєстру податкових накладних в обов’язковому порядку вносяться також відомості, що містяться у такому розрахунку.

При перевірці податківці не враховують зменшення податкових зобов’язань за тими розрахунками коригування, які виписані з порушенням.

Тому краще цей розрахунок відобразити у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних як помилково занесений (методом «сторно»). При цьому виписати новий розрахунок-коригування, виходячи із підстав для такого коригування, в іншому періоді та зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах