Як відобразити податкові накладні у сумі податкового кредиту з ПДВ за минулі періоди

11

ПРОБЛЕМА

На підприємстві в бухгалтерському обліку відображено від'ємне значення ПДВ. Цю суму не від відображено у декларації. Тож у підприємства накопичилися податкові накладні, які до декларації з ПДВ не потрапили. Що тепер робити з цими податковими накладними?

РІШЕННЯ

Відповідно до абзацу третього пункту 198.6 Податкового кодексу України (ПК), у разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму ПДВ на підставі отриманих податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної. Таким чином, у разі невключення до складу податкового кредиту з якихось причин отриманої та правильно заповненої податкової накладної (у т. ч. зареєстрованої у Єдиному реєстрі податкових накладних) право на відображення такої податкової накладної зберігається за підприємством протягом року з дати складання.

Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними (або підтверджені податковими накладними, оформленими з порушенням вимог статті 201 ПК чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 ПК)Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах