Скорочена назва підприємства-покупця у податковій накладній: чи буде податковий кредит

5

ПРОБЛЕМА

Підприємство-покупець одержало від постачальника податкову накладну, в якій зазначено скорочену назву покупця. Чи буде враховано суму ПДВ у складі податкового кредиту за цією податковою накладною у разі перевірки податковим органом?

РІШЕННЯ

Згідно з підпунктами «в», «д» пункту 201.1 Податкового кодексу України (ПК) платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну, у якій зазначаються в окремих рядках обов’язкові реквізити, зокрема, повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичних осіб — продавця та покупця (отримувача) товарів (робіт, послуг).

Отже, у разі дотримання інших вимог щодо порядку заповнення податкової накладної та вимог формування податкового кредиту (ст. 198 ПК), суми ПДВ за податковою накладною, в якій зазначено скорочену назву, передбачену в статутних документах юридичної особи, можна віднести до податкового кредиту підприємства-покупця.

Підготовлено експертами Системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах