Витрати на оновлення та підтримку програми «1С:Бухгалтерія»

7

ПРОБЛЕМА

До якої статті податкової декларації з податку на прибуток підприємства потрібно віднести витрати на оновлення та підтримку програми «1С:Бухгалтерія»?

РІШЕННЯ

Згідно з пунктом 138.2 Податкового кодексу України (ПК) витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом II цього Кодексу.

Програма «1С:Бухгалтерія» відноситься до складу нематеріальних активів (пп. 145.1.1 ПК). Відповідно до підпункту «в» підпункту 138.10.2 ПК до складу інших витрат включаються, зокрема, витрати на утримання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів загальногосподарського використання.

Адміністративні витрати у складі інших витрат визнаються витратами того звітного періоду, в якому вони були здійснені (п. 138.5 ПК). Витрати на оновлення та підтримку програми «1С:Бухгалтерія» відображаються в рядку 06.1 «Адміністративні витрати» Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, форму якої затверджено наказом МДЗ від 30.12.2013 № 872.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах