Відображення в податковому обліку попередньої оплати

3

ПРОБЛЕМА

Підприємство в ІІІ кварталі звітного року перерахувало нерезиденту попередню оплату за товари, які будуть отримані в ІV кварталі звітного року. Як відобразити в податковому обліку підприємства за ІІІ квартал суму попередньої оплати за імпортний товар?

РІШЕННЯ

Відповідно до підпункту 139.1.3 Податкового кодексу України (ПК) суми попередньої (авансової) оплати товарів, робіт, послуг не включаються до складу витрат платника податку на прибуток. Вартість придбаних товарів буде віднесено у витрати (відображено у складі собівартості реалізованих товарів) в тому періоді, коли такі товари будуть реалізовані покупцям підприємства.

Попередня (авансова) оплата вартості товарів, що вивозяться за межі митної території України чи ввозяться на митну територію України, не змінює значення сум податку на додану вартість, які відносяться до податкового кредиту або податкових зобов’язань такого експортера або імпортера (п. 187.11 ПК).

Підготовлено експертами Системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах