До яких витрат відносити витрати на утримання телевізорів, які встановлено в залі для відвідувачів

13

ПРОБЛЕМА

На яку статтю витрат віднести утримання телевізорів, які встановлено в залі ресторану для відвідувачів?

РІШЕННЯ

Відповідно до пункту 138.1 Податкового кодексу України (ПК) витрати, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування, складаються, зокрема, із витрат операційної діяльності, які визначаються згідно з пунктами 138.4, 138.6–138.9, підпунктами 138.10.2–138.10.4, пунктом 138.11 ПК.

Зверніть увагу! До складу загальновиробничих витрат включаються витрати на утримання, експлуатацію та ремонт, страхування, оперативну оренду основних засобів, інших необоротних активів загальновиробничого призначення (підпункт 138.8.5 ПК).

Отже, витрати щодо утримання телевізорів (нарахування амортизації та поточний ремонт), які установлені в залі ресторану для відвідувачів, відносяться до загальновиробничих витрат. Слід пам’ятати, що такі витрати визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг, крім нерозподільних постійних загальновиробничих витрат, які включаються до складу собівартості реалізованої продукції в періоді їх виникнення (пункт 138.4 ПК), та відносяться у податковому обліку до собівартості виготовлених та реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг (рядок 05.1 додатка АМ декларації з податку на прибуток).Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах