Чи включаються до податкових витрат послуги з охорони виробничих приміщень

4

ПРОБЛЕМА

Чи включаються до податкових витрат послуги з охорони виробничих приміщень?

РІШЕННЯ

У Податковому кодексі України (ПК) передбачено тільки одну норму стосовно включення до складу податкових витрат операції з охорони необоротних активів загальногосподарського призначення. Ця норма зазначена у підпункті 138.10.2 ПК.

Так, до складу інших витрат включаються адміністративні витрати, спрямовані на обслуговування та управління підприємством, а саме витрати на утримання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів загальногосподарського використання (оперативна оренда (у тому числі оренда легкових автомобілів), придбання пально-мастильних матеріалів, стоянка, паркування легкових автомобілів, страхування майна, амортизація, ремонт, опалення, освітлення, водопостачання, водовідведення, охорона) (абз. «в» пп. 138.10.2 ПК).

Отже, послуги з охорони виробничих приміщень включаються до податкових витрат у складі інших витрат підприємства, у разі, якщо є документальне підтвердження здійсненної операції.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах