Віднесення вартості SMS- та MMS-повідомлень до витрат підприємства

3

ПРОБЛЕМА

Наказом директора на держпідприємстві встановлено ліміт витрат на стільниковий зв’язок. Перевіряючими було зазначено, що вартість SMS- та MMS-повідомлень не відноситься до витрат, пов’язаних з господарською діяльністю підприємства, і не повинна включатися до складу податкових витрат. Чи мають рацію перевіряючи?

РІШЕННЯ

SMS- та MMS-повідомлення є послугами зв’язку. Тому згідно з підпунктом 138.10.2 Податкового кодексу України підприємство має право включити до складу витрат вартість таких послуг, у разі якщо працівники підприємства користуються даними послугами зв’язку у виробничих цілях і це підтверджено документально.

Підтверджувальними документами даних витрат у виробничих цілях можуть бути:

затверджений керівником підприємства перелік посад працівників, яким для виконання своїх обов’язків необхідне використання стільникового зв’язку;

договір з оператором на надання послуг зв’язку;

деталізовані рахунки оператора зв’язку тощо.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах