Перевезення персоналу підприємства на таксі: чи є витрати у податковому обліку

16

ПРОБЛЕМА

Підприємство має на балансі легкові автомобілі, які використовує у госпдіяльності. Для ефективного ведення господарської діяльності та виконання функціональних обов’язків персоналом підприємство уклало договір з організацією, що надає послуги з перевезення пасажирів легковим автотранспортом — таксі. Чи має підприємство право віднести витрати на такі послуги до витрат у податковому обліку?

РІШЕННЯ

Оскільки предметом договору є послуги з перевезення пасажирів (працівників підприємства) легковим автотранспортом, то підприємство має право включити витрати до адміністративних витрат, згідно з підпунктом 138.10.2 Податкового кодексу України (ПК) як інші послуги, що отримує платник податку для забезпечення господарської діяльності.

Зважаючи на те, що відповідно до пункту 138.2 ПК витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, необхідними підтвердними документами будуть: акт виконаних робіт (наданих послуг), наказ керівника підприємства про організацію переміщення працівників фірми легковими автомобілями сторонньої організації, щоденні (щотижневі) звіти про перевезення (пункти призначення, відстань тощо).



Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зробіть паузу для кави та новин

Маленька перерва - це також робота. Випийте кави та почитайте наші статті і новини. Це дуже просто: реєстрація займе лише 1 хвилину. А потім для Вас:
аналіз усіх податкових новацій 
✓ найсвіжіші бухгалтерські новини
✓ а 30 березня дивіться безплатний вебінар «Оновлена податкова накладна та звітність з ПДВ»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль