Чи можна включити до витрат встановлення телефонних номерів

12

ПРОБЛЕМА

Підприємству після оплати встановили телефонний номер (без апарату). Після отримання акту виконаних робіт підприємство включило суму до складу податкових витрат. Чи правильно вчинило підприємство?

РІШЕННЯ

Відповідно до підпункту 139.1.3 Податкового кодексу України (ПК) до складу витрат підприємства не включаються суми попередньої (авансової) оплати товарів, робіт, послуг.

Згідно з пунктом 138.2 ПК витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів, встановлених розділом II ПК.

Отже, підприємство вчинило правильно, включивши суму за актом до складу витрат в місяці отримання та підписання акту приймання-передачі виконаних робіт.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах