Витрати на участь у семінарі з питань податкового законодавства працівників підприємства

5

ПРОБЛЕМА

Чи включаються до податкових витрати на участь у семінарі з питань податкового законодавства працівників, які перебувають у трудових відносинах з платником податку?

РІШЕННЯ

Відповідно до підпункту 138.10.4 Податкового кодексу України витрати на інформаційне забезпечення господарської діяльності платника податку, в т. ч. з питань законодавства, на придбання літератури, оплату інтернет-послуг і передплату спеціалізованих періодичних видань відносяться до інших операційних витрат, що враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування.

Отже, якщо платник податку здійснює витрати з оплати послуг за участь у семінарах працівників, які перебувають з ним у трудових відносинах, з метою підвищення їх професійного рівня шляхом надання суто інформаційно-консультаційних послуг і забезпечення необхідними матеріалами з питань законодавства, то такі витрати включаються до складу витрат платника податку.

Підготовлено експертами Системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах