Витрати на паркування вантажного автомобіля у податковому обліку

3

ПРОБЛЕМА

До авансового звіту водія включено суму згідно з квитанцією за надані послуги з паркування вантажного автомобіля. Чи має право підприємство відобразити у податковому обліку цю суму у складі витрат?

РІШЕННЯ

Відповідно до підпункту «в» підпункту 138.10.2 Податкового кодексу України (ПК) до складу інших витрат платника податку на прибуток включаються, зокрема, витрати на паркування легкових автомобілів.

Проте, відповідно до підпункту 138.12.2 ПК до складу інших витрат дозволено включити й інші витрати господарської діяльності, щодо яких розділом ІІІ «Податок на прибуток» ПК прямо не встановлено обмежень щодо віднесення до складу витрат.

Отже, оплату послуг з паркування вантажного автомобіля, що належить підприємству, можна віднести до складу витрат у податковому обліку.

Підготовлено експертами Системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах