Членські внески до асоціації перевізників: чи будуть податкові витрати

3

ПРОБЛЕМА

Підприємство здійснює міжнародні перевезення і сплачує членські внески до Асоціації міжнародних перевізників України. Чи можна включати витрати на сплату внесків до податкових витрат у 2014 році?

РІШЕННЯ

До 01.01.2015 норми Податкового кодексу України містили визначення податкових витрат. Ключовим критерієм для їх визнання був господарський зв’язок таких витрат, тобто спрямованість на отримання доходів.

У нашій ситуації, як ми зрозуміли, підприємство сплачує членські внески до Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України та має допуск до системи МДП. Такий допуск дає можливість проходити митні процедури за спрощеною процедурою. Тобто підприємство внаслідок членства у названій асоціації може:

  • зекономити на оплаті митних формальностей;

  • пришвидшити перевезення вантажів;

  • виконати більше замовлень.

Ми переконані, що зв’язок витрат у сумі членських внесків вказаній асоціації з господарської діяльністю є очевидним, тому підприємство мало право визнавати податкові витрати у 2014 році.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах