Оподаткування культурно-оздоровчим центром наданих освітніх послуг

12

ПРОБЛЕМА

Освітній культурно-оздоровчий центр надає освітні послуги з дошкільного та шкільного виховання. Чи підпадає така діяльність під пільгу з податку на прибуток?

РІШЕННЯ

Відповідно до пункту 154.7 Податкового кодексу України (ПК) звільняється від оподаткування прибуток дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів недержавної форми власності, отриманий від надання освітніх послуг. Звертаємо увагу на те, що для того щоб культурно-оздоровчий центр мав право на пільгу, йому треба мати статус дошкільного та/або загальноосвітнього навчального закладу.

Згідно з пунктом 152.11 ПК платники податку, дохід (прибуток) яких повністю та/або частково звільнений від оподаткування цим податком, ведуть окремий облік доходу (прибутку), що звільняється від оподаткування згідно з нормами ПК. При цьому:

до складу витрат таких платників податку, пов’язаних з отриманням доходу (прибутку), який не звільняється від оподаткування, не включаються витрати, пов’язані з отриманням такого звільненого доходу (прибутку);

сума амортизаційних відрахувань, нарахованих на основні засоби, що використовуються для отримання такого звільненого доходу (прибутку), не враховується у витратах, пов’язаних з отриманням доходу (прибутку), що не звільняється від оподаткування.

Необхідно забезпечити роздільне ведення обліку доходів і витрат від діяльності, що підпадає під пільгу, і від іншої діяльності (якщо така є), яка оподатковується податком на прибуток у загальному порядку.

Підготовлено експертами системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах