Підтвердження неприбутковості організацій

14

ПРОБЛЕМА

Підприємство надало благодійну допомогу сільській раді. Для підтвердження податкових витрат потрібно лише платіжки, відмічені банком, чи обов’язковими є листи з проханням надати допомогу і підтвердження неприбутковості організації?

РІШЕННЯ

Відповідно до підпункту 14.1.121 Податкового кодексу України (ПК) неприбутковими є підприємства, установи та організації, основною метою діяльності яких є не одержання прибутку, а провадження благодійної діяльності та меценатства і іншої діяльності, передбаченої законодавством.

Оскільки сільська рада відноситься до органів місцевого самоврядування (пп. «а» п. 157.1 ПК), вимагати підтвердження того, що вона є неприбутковою організацією і внесена органами державної податкової служби до Реєстру неприбуткових організацій та установ не потрібно. Можна обмежитись листом про надання благодійної допомоги.

Підготовлено експертами Системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах