Сплата податків при рекламуванні та організації платних семінарів

12

ПРОБЛЕМА

Підприємство на загальній системі оподаткування (неплатник ПДВ) займається рекламою і організацією платних семінарів для медичних працівників за участю зарубіжних фахівців. Слухачам продають квитки. Які податки сплачуватиме підприємство?

РІШЕННЯ

Підприємство є платником податку на прибуток та буде платником ПДВ за умов, передбачених пунктом 181.1 Податкового кодексу України(ПК).

Датою визнання доходу буде дата складання акта або іншого документа, що підтверджує виконання робіт (надання послуг) (п. 137.1 ПК). У пункті 181.1 ПК зазначено, що реєстрація платником ПДВ є обов’язковою, коли загальна сума операцій з постачання товарів (послуг) впродовж останніх 12 календарних місяців перевищує 1 млн. грн. (без урахування ПДВ).

Окрім того, підприємство буде виступати податковим агентом та має утримати ПДФО із виплачених гонорарів зарубіжним фахівцям за ставкою 15% та (або) 17% (ст. 167 ПК).

Податок з реклами скасували 1 січня 2011 року з набранням чинності ПК.

Підготовлено членами Експертної ради системи «Expertus: Податки»Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах