Перехідні відпускні у звітності

4135
З’ясуємо, як відображуються відпускні у формі № 1ДФ та звіті з ЄСВ, коли відпустка працівника починається в одному місяці, а закінчується в наступному

Перехідні відпускні у формі № 1ДФ

Податковий розрахунок за формою № 1ДФ затверджений наказом Мінфіну від 13.01.2015 № 4.

У разі якщо відпустка працівника підприємства почалась в одному місяці, а закінчилась в іншому, відпускні у формі № 1ДФ відображаються загальною сумою в періоді їх нарахування та виплати. Розподіляти відпускні між місяцями, як це робиться для оподаткування перехідних відпускних ПДФО, тут не потрібно. Якщо відпустка триває в місяцях різних кварталів, відпускні зазначаються в тому кварталі, коли вони були нараховані та виплачені.

Перехідні відпускні у формі № 1ДФ відображаються за ознакою доходу «101», адже вони входять до заробітної плати.

У графі 3а форми № 1ДФ зазначається нарахований дохід у цілому, у графі 3 — сума фактично виплачених відпускних.

Військовий збір відображається у розділі ІІ форми № 1ДФ без персоніфікації.

Перехідні відпускні у звіті з ЄСВ

Деякі форми ЄСВ-звітності й порядок подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску були змінені наказом Мінфіну від 11.04.2016 № 441.

Відпускні зазначаються в 1 та 6 таблицях звіту з ЄСВ.

У таблиці 1 розбивати перехідні відпускні на місяці також не потрібно. Загальна сума відпускних прописується в рядку 1.1, сума відпускних, на які нараховано ЄСВ, — у рядку 2.1, 2.2, 2.3 або 2.4. Суму нарахованого ЄСВ зазначають у рядку 3.1, 3.2, 3.3 або 3.4. У разі проведення донарахувань ЄСВ до мінімального страхового платежу заповнюються також рядки 2.5 і 3.5.

У таблиці 6 перехідні відпускні вже розподіляються між місяцями, за які вони були нараховані. Відпускні за поточний і майбутній місяці прописуються окремими рядками.

Код типу нарахувань для відображення відпускних — «10». Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах