Наші видання

У роботі бухгалтера щодня виникають різні запитання з бухгалтерського обліку та оподаткування, особливо з огляду на постійні зміни у законодавстві.

Усе, що потрібно бухгалтеру в мінливих умовах сьогодення, напрям «МЦФЕР: Головбух» публікує у своїх фахових виданнях:

Також МЦФЕР: Головбух постійно проводить безоплатні вебінари для бухгалтерів та організовує семінари.

Нам довіряють понад 20 тис. бухгалтерів України! Приєднуйтесь до нашої читацької аудиторії!

Головбух

Редакція видання готує матеріали у форматі РОБОЧИХ СИТУАЦІЙ. Це означає, що ви отримуєте конкретні відповіді на запитання, що виникають у роботі. Інформація подана у форматі ПОКРОКОВИХ ІНСТРУКЦІЙ дій в конкретних робочих ситуаціях. Ви можете бути певні, що всі індивідуальні особливості кожної ситуації будуть враховані.

Головбух: Праця та зарплата

Щомісячне видання для бухгалтера із заробітної плати. Видання цілком присвячене питанням оплати праці. Тобто ви отримуєте лише ту інформацію, що потрібна саме у вашій роботі. Щомісяця ми надаємо велику добірку роз’яснень РОБОЧИХ СИТУАЦІЙ та відповідей на запитання читачів. Це допоможе вам заощадити час на пошук практичної інформації.

Expertus: Головбух

Експертно-правова система цілком присвячена питанням податкового та бухгалтерського обліку. Якщо ви не знайшли потрібної консультації — поставте запитання експертам та отримайте компетентну, підкріплену законодавчо відповідь. Також система доповнена довідковою інформацією, судовою практикою, найсвіжішими податковими новинами.


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах